8 Nisan Güneş Tutulmasının Burçlara Etkisi

Sevgili Koç Ve Yükselen Koç Burçları

Sizin burcunuzda gerçekleşen Güneş tutuması 1. Evinizde etkili olacak.

Hedefleriniz, hizmet aldığınız konular ve sağlık  ana gündeminiz olacak. İş ve sağlık rutinlerinizde cesur değişiklikler yaparak kendinizi daha iyi anlama fırsatı bulacaksınız. Sağlıklı ve dengeli bir yaşama adım atabilirsiniz. Başlatan ve girişken tavırlarınız mesleki olarak güçlü hissettirecek kendinizi.

@eliferginofficial 

 

Sevgili Boğa Ve Yükselen Boğa burçları

8 Nisan’da gerçekleşecek olan Güneş tutulması sizi piskolojik, ruhsal, sezgileriniz, bilinçaltınız ve kişisel dönüşümüzle alakalı konulardan etkiliyor olacak. Kendinizle alakalı önemli farkındalıklar kazanıyor olabilir ruhsal açıdan kendinizi şifalandırmak adına yeni adımlar atabilirsiniz. Bu süreçte gizli düşmanlıklarla ilgili yüzleşmeler yaşayabilir dedikodular duyabilirsiniz. Yine sosyal çevreniz, arkadaşlar, guruplar ve iş hayatınızı ilgilendiren konularla alakalı  sorumluluklarınızda ön planda. Jüpiter ve Uranüs kavuşumu hayatınızla ilgili ani ve büyük kararlar aldırabilir. Anlaşmalara ortaklıkla ilgili konular ön planda olduğu gibi İkili ilişkilerle ilgili süprizler yaşayabilirsiniz sevgili boğa burçları. Sağlık açısından bel, böbrek, siyatik ve sinir rahatsızlıkları görülebilir. Sevgiler..

@astrologzuhalyuksel

  

Sevgili İkizler Ve Yükselen İkizler Burçları

8 Nisan’da gerçekleşecek Güneş tutulması sizin hayallerinizi, umutlarınızı, gelecek beklentilerinizi, iş hayatınızı, sosyal çevreniz ve arkadaşlıklarınızı etkiliyor olacak. Eski arkadaşlarınızla karşılaşabilir. Küs olduğunuz arkadaşlarınız ile tekrardan barışabilirsiniz. Bazı ikizler burçları ise  yolunda gitmeyen dostluklarını sonlandırabilir. Bu tutulma kariyer ve iş hayatınızla ilgili konularda destekleyici. Hem kariyeriniz hemde toplumsal statünüz ön planda olacak. Kariyer hayatınızla ilgili yeni sorumluluklar alabilir ve ön plana çıkabilirsiniz. Jüpiter ve Uranüs kavuşumu sizleri iç dünyanıza itebilir kişisel gelişimlerinize odaklanmanıza neden olabilir. Diğer yandan rüyalarınız her zamankinden daha aktif olduğu gibi haberci rüyalarda görebilirsiniz. Ruhsal farkındalıklarınız artabilir, aydınlanmalar yaşanabilirsiniz. Gizli konular gündeme gelebilir ve süprizlere karşılaşabilirsiniz. Sağlık açısından iltihap, enfeksiyon, böbrekler ve üreme organları ile ilgili rahatsızlıklar görülebilir. Sevgiler..

@astrologzuhalyuksel

  

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları

8 Nisan’da Koç burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması sizi aile ve iş hayatınızdaki denge ile ilgili konularda oldukça etkileyecek. Kariyerinizde önemli iniş veya çıkışlar yaşayabileceğiniz bir sürece gireceksiniz. Önemli kararlar ve inisiyatifler almak zorunda kalacaksınız. Toplum önünde görünürlüğünüz artacak, geleceğinizle ilgili önemli adımlar atacaksınız. Ancak iş yerinizde birlikte çalıştığınız kişilerle bazı anlaşmazlıklar da yaşanabilir, fevri davranıp bir anda parlamamaya dikkat edin. Ayrıca işinize fazlaca yoğunlaşıp ailenizi ve ilişkinizi ihmal ettiğiniz durumlar söz konusu olabilir. Bu yüzden sorunlar yaşayabilirsiniz. Denge kurmaya çalışın. Merkür’ün retroya girmesinden ötürü kariyerinizle ilgili herhangi bir imza atarken veya yatırım kararı alırkende çok iyi düşünüp öyle karar vermelisiniz. Arkadaş çevreniz genişleyebilir, yeni insanlar tanıyabilirsiniz. Ani gelişen yurt dışı seyahatleri veya bunlarla ilgili ani sorunlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca sinirsel ve romatizmal hastalıklara, karaciğer ve kemiksel rahatsızlıklara da dikkat edin.

Herkesin ve bütünün hayrına olsun.

@astrolog_busesanatozturk

 

Sevgili Aslan Ve Yükselen Aslan Burçları

Sevgili aslanlar, 8 Nisan güneş tutulması önümüzdeki 6 ay etkili olacaktır. Yakın dostluklarınız, kardeş ve kuzenleriniz ile iş veya ortaklık konularınız olabilir, maddi alışverişlerde bulunabilirsiniz. Kimi aslanlar kariyer alanında istenilen başarıya ulaşabilirken kimi aslan ise otorite ile gerginlikler veya baba figürünün sağlık konularıyla ilgilenmek zorunda olabilirler. Parteriniz ile duyusal olarak gerginlikle yaşayabilirsiniz, fikir ayrılıkları olabilir. Hayatınızda yeni atılımlar yapabilir, profesyonel olduğunuz konularda itibar kazanabilirsiniz. Aldığınız eğitimler var ise başarılar elde edebilirsiniz. Attığınız adımlar ve cesaretinizle çevrenizi hayran bırakabilirsiniz. 8/14 Nisan arasında sosyalleşebilir, uzun zamandır görmediğiniz kişilerle hasret giderebilirsiniz. Tutulma size kariyer alanınızda statü sahibi kişilerden gelecek desteler olacağını gösteriyor. Akademik kariyer, yeni eğitim alanlarınız olabilir, bu konularla ilgili adım atmaktan korkmayın. Gökyüzü sizleri destekliyor. Yurt dışı bağlantılı ticari yaşamınız veya yurt dışı konularınız var ise beklentileriniz karşılanacak. Sağlıkla ilgili baş, boyun, boğaz, kulaklar veya dişle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Sevgiler.

@astrologbaharduzgun

  

Sevgili Başak ve Yükselen Başak Burçları

8 Nisanda Koç burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması önümüzdeki  6 aylık süreçte hayatınızda ilişkileriniz ve hukuksal  konular, ödemelerinizle ilgili yapacağınız işlemler yurtdışı  işlemleriniz eğitimleriniz ve kariyer alanlarınızda köklü ve kadersel anlamda uzun süre sizlerde değişimlere neden olacak.

Aynı zamanda Güneşin Şiron ile kavuşumu ve yönetici gezegeniniz Merkürün  Retroda oluşu  hertürlü anlaşma, sözleşme, projeleriniz ve ilişkileriniz anlamında sizlere daha dikkatli olmanızı bir kez daha düşünmenizi atacağınız her adımınızda daha dikkatli olmanızı gösterir.

İlişkilerinizi gözden geçirebilir geçmişten gelen bir takım sorunlar yeniden gündem olabilir. Kendinizi bu konuda yeteri  kadar ifade edemeyebilirsiniz. Kadersel süreçlerin yaşanacağı önümüzdeki süreçlerde vereceğiniz kararlarda  aceleci davranmamanızı ve sabırlı olmanızı öneririm. Kimileriniz için yeni ilişkilere adım atacağınız güzel süreçler başlayacaktır.

Jüpiter ve Uranüsün  9 evde uzun süren yolculuğu eğitim ve kariyer alanında kendinizi geliştireceğiniz yeni ani kararlar alacağınız aynı zamanda yurt dışı eğitim ve uzmanlık gibi alanlarda aktif olacağınız başarılarınızdan güzel sonuçlar elde edeceğiniz kiminizin başka bir eve taşınacağı yada bir şehre geçeceği  gibi süreçler yaşayabilirsiniz.

Baş ağrısı, migren,yüksek ateş ve tansiyon gibi sağlık sorunlarınızın tetikleneceği bu süreçte kendinize dikkat etmenizi  diliyorum.

Keyfiniz ve sağlığınız daim olsun .

@dogasu

 

Sevgili Terazi Ve Yükselen Terazi Burçları

Güneş tutulması sizi 7. Evinizde etkileyecek. İlişkilerinizde ve iş ortaklıklarında yeni başlangıçlar getirecek. Duygusal ilişkiler üzerinden kendini geliştirme, eski yaraları iyileştirme ve yaşam yolunda ilerleme şansı sunuyor. Kendinizi ve diğerlerini daha derin bir seviyede anlamak ve daha uyumlu, anlamlı ilişkiler kurma şansına sahip olacaksınız. Anlaşma, sözleşme gibi konularda şanslı bir dönem değerlendirmelisiniz.

@eliferginofficial

 

Akrep Ve Yükselen Akrep Burçları

Sevgili akrepler ve yükselen akrepler,  8 Nisan güneş tutulması sizleri sağlığınızla alakalı oluşabilecek problemleri verebilir. Özellikle bel, böbrek ile sorunlarınız var ise bu alanlarda şifalanmak adına süreçlerinizi olabilir. Bazı akrepler ise çalışma hayatıyla ilgili zorlukların üstesinden gelmek zorunda kalabilirler, otorite figürleriyle ilgili sözlü gerginliklerden uzak durmanızda fayda var. Önümüzdeki 6 aylık süreçte riskli yatırımlardan uzak durmalı lüks harcamalarınızı kısıtlamalısınız. Krediler borçlarla ilgili zorluk yaşamamak adına mantıklı kararlar almanızda fayda var. Bazı akrepler duygusal ilişkilerle ilgili var olan problemleri çözmek için adımlar atabilirken bazı akrepler ise yoluna bireysel devam etmeyi tercih edebilirler. Kardeş, kuzen ve yakın çevreyle ilgili maddi problemler bu süreçte deneyimleyebilirsiniz. Çoğu akreplerin ise plansız kısa seyahatleri olabilir. 5. Evinizden ilerleyen Mars bir aylık döngüde çocuklarla iletişim  problemi ve ikili ilişkilerle ilgili sözlü gerginlikler   yaşayabileceğinizi gösteriyor. Sevgiler.

@astrologbaharduzgun

 

Sevgili Yay ve Yükselen Yay Burçları

Güneş tutulması sizi 5. Evinizde etkileyecek. Yaratıcılık, romantizm ve çocuklarla ilişkilerde önemli dönüşümler getirebilir. Bu dönemde alınan kararlar ve yapılan değişiklikler, yaşam yolunuzda önemli ilerlemeler sağlayabilir. Sosyalliğiniz ve girişkenliğinizle dikkatlerini üzerinize toplayacaksınız. Bekar Yaylar çok popüler ilişki içinde olanlar sanki yeniden başlamış gibi hissedecek.

@eliferginofficial

 

Sevgili Oğlak Ve Yükselen Oğlak Burçları

 8 Nisan'da 4. Evinizde gerçekleşecek olan Koç burcundaki Güneş tutulması sizi oldukça zorlayacak gibi görünüyor.

Merkür ve Güneşin Koç burcunda olması  zihinsel olarak son derece aktif olacağınız  yeni başlangıçlara, yeni projelere adım atacağınızı size yük gibi gelen olayları geride  bırakacağınızı gösteriliyor.

 Hareketli, agresif ve birazda egoist'ce durumlara girebilirsiniz lütfen kontrolünüzü kaybetmemeye özen gösterin. Aile içinde yaşayacağınız gerginlikler olabilir, olaylara objektif yaklaşmanızda ve  sakin kalmanızda fayda var.

Sağlık konuları ise son derece önemli kemik ve diş ağrıları başta olmak üzere stresten kaynaklanan diğer rahatsızlıklarınız olabilir.

Neptün'ün, Satürn'ün ve Mars'ın Balık burcunda bulunması ise sizi biraz tembelliğe, hayal perestliğe itebilir lütfen rehavete düşmeyin. Bu arada Sanat dallarına karşı da ilginiz oldukça artacaktır. Disiplinli olmanız ve sezgilerinizin kuvvetli olması sizi kadın ve erkek düşmanlarınıza karşı  uyanık tutacaktır. Merhametiniz yüzünden kandırılmalara açık olabilirsiniz, kazançlarınıza sahip çıkıp kaybetmemeye çalışın. 25 Mart'ta ki Ay tutulması gibi, 8 Nisan'da ki Güneş tutulmasının da etkileri oldukça uzun sürecektir. Ama siz Oğlaklar sabırlı, disiplinli ve çalışkan olduğunuz sürece ne kadar zorlu yollardan geçerseniz  geçin hedefinize ulaşmanız hiç te zor olmayacaktır. Şans sizden yana, Sevgili Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar

@sevimaktas1

Sevgili Kova ve Yükselen Kova Burçları

 

8 Martta koç burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması 3. evinizde gerçekleşecek. Kardeşler, kuzenler, sosyal medya, iletişim konularınız gündemde olacak. Yönetici gezegeniniz Satürn aynı zamanda Marsla para evinizde birleşiyor,. Maddi konularda belirsizlikler, aldatılmalara açık olmakla beraber aynı zamanda para konularında sınandığınızı, sınırlandığınızı hissedebilirsiniz. Merkür'ünde Retro'ya gireceğini hesaba katarsak; özellikle kardeş ve kuzenlerinizle iletişiminizde aksama, teknolojik aletler konusunda arızalar yaşayabilirsiniz. Yeni cep telefonu, bilgisayar gibi teknolojik aletler alma planınız varsa Merkür'ün Retro bitimini beklemenizi tavsiye ederim. Bir yandan da Uranüs ve Jüpiter 4. evinizde olduğundan aile, atalar, toprakla ilgili konularda ve yatırımlarda şanslı etkiler altında olacaksınız. Eğitimler, kişisel gelişim girişimleri, belki sosyal medyada bir eğitim danışmanlık girişiminiz gündeme gelebilir. Böyle bir düşünceniz var ise gökyüzü sizi bu konularda destekliyor olacak. Geçmişten gelen özellikle  kuzenler ve kardeşlerle ilgili iletişimsel bazı sorunlar su yüzüne çıkabilir. Trafik ve kısa seyahatleriniz konusunda dikkat etmenizi öneririm. Tutulma, tüm kovalar için güzellikleriyle gelsin.

@meliskocofficial

 

Sevgili Balık Ve Yükselen Balık Burçları

8 Nisan’da gerçekleşecek olan Güneş tutulması sizi para, finansal, yatırımlar, fırsatlar, yeni ortaklıklar ve kariyerinizle alakalı konuları etkiliyor olacak. Bazı balık burçları kariyeri ile alakalı yeni adım atabilir ve yatırımlarından kârlı çıkabilirken, bazı balık burçları ise çok dikkatli olmalı. Paranızı neye harcadığınız ve nereye yatırım yaptığınız son derece önemli, zira Chiron burada hem yara hemde şifalanma etkisi taşır.  Merkür Retrosu, beklediğiniz bir parayı size getirebilir, finansal yatırımlarınızı gözden geçirebilir ve yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. İkili ilişkileriniz ortaklıklarınız ilgili bencil davranmak zorunda kalabilir. Yeni adımlar atacağınız, sorumluluklarınızın artacağı bir dönemdesiniz. Diğer yandan kardeşler, kuzenler, yakın çevre ve akrabalarınız seyahatleriniz gündeme gelebilir ve bu alanda süpriz gelişmeler fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yeni eğitmlere başlayabilir kendinizi geliştirmek adına atılımlarda bulunabilirsiniz. Yine yurt dışı bağlantılarınız ve girişimleriniz varsa bu konular gündeme gelebilir. Sağlık açısından tansiyon, kalp, ateşli rahatsızlıklar görülebilir. Sevgiler..    @astrologzuhalyuksel                                        

 

 

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Hilal Saraç - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Kocaeli Gündem editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kocaeli Gündem değil haberi geçen ajanstır.Anket Mustafa Gürsel, bu sene sizce ligde ne yapar?
Tüm anketler

Kocaeli haber