29 Ocak-03 Şubat burç yorumları

Sevgili Koç ve yükselen Koçlar;

Sevgili koçlar bu hafta kariyer, itibar, toplumda olan başarılarınız alanından olumlu etkiler alacaksınız. Venüs/Jüpiter üçgen açısı haftanın ilk günleri sizler için kariyer fırsatı sunuyor. Beklediğiniz veya hesapta olmayan gelirler elde edebilirsiniz. İş başvurusu veya mülakat için olumlu bir zaman dilimi. Haftanın ilk günleri partnerinizle duygusal konuşmalar olabilir, ikili ilişkilerde ileriye dönük planlar yapabilirsiniz. Hafta geneli nefes yolları veya sindirim problemleriniz olabilir. Bazı koçlar araç alım satımı veya araçlarla ilgili arızalar yaşayabilir. Yüksek öğrenim, yurt dışı konuları olanlar ise gecikmelerden kaynaklı problemler yaşayabilir. Bu hafta uzun zamandır görüşmediğiniz akrabalarınızla veya arkadaşlarınızla görüşüp hasret giderebilirsiniz. Perşembe ve cuma günü duygusal olarak hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz, aldığınız bilgilerin doğruluğunu sorgulayınız. Hafta sonu sözlü gerginliklere açıksınız sakin kalmayı deneyin, aynı zaman da plansız seyahatler gündeminize gelebilir. Mutlu haftalar.

@astrologbaharduzgun


Sevgili Boğa ve Yükselen Boğalar ;

Bu hafta gündeminizde ön plana hobilerinizi , çocuklarınızı ve flörtlerinizi alıyorsunuz. Hafta başında Venüs ve Jüpiter’in oluşturduğu olumlu açı ise eğitim ve seyahat gündemlerinizi hareketlendirecek. Yeni beklenmeyen kararlar işe seyahat veya eğitim planları yapabilirsiniz. Kariyer hayatınızda bu hafta patronlar ve ortaklıklar ile ilgili bir kaç ufak sorun meydana gelebilir durumda. İkili ilişkililerinizde iletişiminiz biraz detaycı bir hal alabilir ani değişiklere gidebilirsiniz. Hafta ortasında Çalışma ortamınızda karışıklıklar olabilir bu sebeple duygusal dengelerinizi korumanız gerekecek. Hafta sonuna doğru evli olanların gündemi yoğunlaşarak tutkulu bir iletişim dili hakim olacak. Ancak kendini ispat etme ve kanıtlama ile ilgili ufak tartışmalar olabilir. Sağlıkta özellikle alerjik sorunlarda artış gözlemlenebilir ve sindirim sorunları ile karşılaşabilirsiniz temkinli olmakta fayda var. Sağlıklı ve keyifli haftalar dilerim.

Astrolog Ece Davran

@ecee_loji


Sevgili İkizler ve yükselen İkizler;

Haftaya aile, yuva konuları ön planda başlayabilirsiniz. Evinize tadilat yaptırmak isteyebilir ya da taşınma gibi konularınız olabilir. Hafta ortasına doğru ilişkisi olmayan ikizler için yeni görüşme ile birlikte yeni bir ilişkiniz başlayabilir. İş ve kariyer hayatınız ile ilgili beklediğiniz sonuçları alabilir, şanslı gelişmeler yakalayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru sağlık ile ilgili dikkatli olmalısınız. Bazı ikizlerin hafta sonu ameliyat işlemleri olabilir. Finansal konularınız da hafta içinde gündeminizde yer alabilir, ödemeler, alacaklar konularında planlamalarınız olabilir. Mutlu ve sağlıklı hafta geçirmenizi dilerim.

Sevgilerimle.

@astrologasli777


Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler;

Haftaya yakın çevreniz, iletişim, ticaret, eğitimler, kısa seyahatler ile ilgili konularla giriş yapıyorsunuz. İkili ilişkiler, ortaklı işler ile ilgili yoğun bir iletişim içinde olabilirsiniz. İş ve kariyer hayatınız ile ilgili olarak bazı ticari anlaşmalar, iş görüşmeleri yapabilirsiniz. Eğer yeni bir iş anlaşması yapmak için karar vermeniz gerekirse iyice düşünmeli ,sonradan pişman olacağınız kararlar vermemelisiniz. Şanslı enerjiler sizi destekliyor olacak. Bu hafta yapacağınız her ne varsa bir dişi enerji tarafından desteklenebilirsiniz. Hafta ortasına doğru aile ilgili bazı problemler yaşayabilirsiniz. Aniden gelişebilecek sağlık sorunları ve ya sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Hafta sonuna doğru anne baba olanlar çocukları ile bekar olanlar flörtleri ile vakit geçirebilir, eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz. Mutlu ve sağlıklı hafta geçirmenizi dilerim.

Sevgilerimle.

@astrologasli777

Sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar;

Haftaya maddi konuların ön plana çıkmasıyla başlayabilirsiniz. Parasal konuları düzenlemek, yatırımlarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Pazartesi günü maddi kazançlarınızda güzel gelişmeler olabilir. Riskli yatırımlardan uzak durmalısınız, aynı zamanda duygusal olarak para harcama eğiliminiz de olabilir, sonradan pişman olacağınız alışverişlerden kaçınmalısınız. Hafta genelinde günlük rutinleriniz, çalışma hayatınızdaki işleriniz yoğunlaşabilir, mesleki konularınız hareketli olabilir. Salı gününden itibaren telefon, bilgi ve iletişiminizin artmasıyla birlikte kısa seyahatler yapabilirsiniz. Yakın çevreniz, kardeşler, kuzenler, komşularınıza vakit ayırabilirsiniz. Kazalara karşı bu hafta trafikte dikkatli olmanızı tavsiye edebilirim. Özellikle Çarşamba günü hem görünmez kazalara ,hem de de ikili ilişkilerde varsa ortaklıklarınızla ya da ortaklık yaptığınız kişilerle iletişim anlamında bazı gerginlikler yaşamanız söz konusu olabilir. Perşembe günü öğle saatlerinden sonra önemli bir işiniz varsa eğer bunu sabah saatlerine denk getirirseniz bu sizin için daha olumlu sonuçlar almanıza vesile olacaktır. Cuma gününden itibaren ve hafta sonu evde vakit geçirmek isteyebilir, ailenize, özel hayatınıza daha çok odaklanabilirsiniz. Aile içerisinde iletişim anlamında krizler yaşamanız söz konusu olabilir, sakin kalmanızda fayda var. Sağlıkta ise dişler, dizler, iskelet sistemi, bel, böbrek, safra kesesi, deri gibi sağlık problemleri yaşamanız olasılıklar arasındadır.

Mutlu haftalar dilerim.

@astrolog_nurdan_ozbakir

Sevgili Başak ve Yükselen Başaklar;

Hafta başlangıcında gündeminizde kendiniz, imajınız, bakış açınız olabilir. Gelecek planlarınızla ilgili kafa karışıklığı yaşıyor olabilirsiniz. Hassas olduğunuz bazı konularla ilgili yaşadığınız kafa karışıklığından sezgilerinizi kullanarak, sakin kalarak çıkabilirsiniz. Hafta ortasına geldiğinizde gündeminizde finansal kaynaklarınız olabilir. Atacağınız yeni adımlarla ilgili geçmişten gelen alışkanlıkları bırakmanız zor geliyor ve bu durum sizi gerginleştiriyor olabilir. Perşembe günü gündeminiz maddi kaynaklarınız ve iş yaşamı olabilir. Kendinizi gergin ve karmaşık duygularla uğraşırken bulabilirsiniz. Kendinizi daha iyi tanıyarak bu karmaşadan çıkmanın yollarını bulabilirsiniz. Cuma günü kendinizi biraz savurgan halde bulabilirsiniz, olaylara karşı gerçekçi bir bakış açısı ile yaklaşmak sizi duygusal olarak rahatlatabilir. Hafta sonuna başlarken uzak yerlere seyahat etmek isteyip, özgür kalmak istiyor olabilirsiniz. Haftanın son günü varsa eşiniz ya da ortaklı ilişkilerinizle ilgili kendinizi baskılanmış hissedebilirsiniz. Geçmişte bırakmanız gereken bazı durum veya olayları bırakmakta zorluk çekiyor olabilirsiniz. İç sesinize güvenerek, iç güdülerinizin yardımıyla bu durumdan çıkabilirsiniz.

Sağlıklı ve mutlu bir hafta geçirmenizi dilerim.

Sevgilerimle.

@astrokurtulus

Sevgili Terazi ve yükselen Teraziler;

haftaya başlarken enerjiniz biraz düşük olabilir. Yalnız kalmak, kafanızı ve ruhunuzu dinlemek, evde vakit geçirmek size iyi gelebilir. Ev, aile, yuva konularınızla ilgili konularda harekete geçmek isteyebilir veya çocukla ilgili sevinçli haberler alabilirsiniz. Salı günü itibariyle, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Dış görünüşünüze daha fazla önem verebilirsiniz. Maddi konularla ilgili para sevinciniz olabilir fakat harcamalar konusunda abartıya kaçmamaya özen gösterin. Geçmişte adım attığınız ve sonuç alamadığınız yada karşılığını alamadığınız bir konunuz varsa güzel haberler ve sonuçlar alabilirsiniz. Yaptığınız işinizle ilgili veya günlük rutinlerinizle ilgili alacağınız bazı kararlar ve değişim isteği kalıcı güzellikleri beraberinde getirebilir. Hafta sonu kısa yolculuklar yapmak, yeni yerler keşfetmek, yeni eğitimler almak, öğrenmek ve sosyalleşmek sizlere iyi gelecektir.

Mutlu haftalar diliyorum.

Astrolog Elif Erkan

@astrologeliferkan


Sevgili Akrep ve yükselen Akrepler;

Bu haftaya şanslı etkiler ile başlıyorsunuz. Duygusal krizlere dikkat edin. Özellikle yakın çevreniz, kardeş, kuzen, komşularla ilgili iletişiminizde dilinize dikkat edip, kontrol atında tutmayı başarabilirseniz hafta ortasına doğru rahatlayabilirsiniz. Bu krizleri aile hayatınıza da taşıyabilirsiniz. Aman dikkat. Sosyal çevreniz, ya da arkadaşlarınızdan bazı haberler alabilirsiniz. Arkadaşlarınız ya da yakın çevreniz tarafından birileri ile tanıştırılabilir, yeni bir ilişki başlayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru parasal konular devreye girecek ve yapmanız gereken harcamalarınızda artış olabilir. Bu hafta sağlığa dikkat. Mutlu ve sağlıklı hafta geçirmenizi dilerim.

Sevgilerimle.

@astrologasli777


Sevgili Yaylar ve yükselen Yaylar;

Haftaya iş hayatınız, statünüz ve hedeflerinizle ilgili önemli gelişmeler ve planlarla başlıyorsunuz. Sosyal çevrenizde arkadaşlarınızla veya yakın çevrenizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Geçmiş meseleler tekrar gündeme gelebilir, ancak kalabalık çevre sizin için olumlu bir etki yaratabilir. Chiron Kad'ın Koç burcunda ve 5. evinizde olması, sevildiğinizi ve değer gördüğünüzü yoğun bir şekilde hissetmenizi sağlayabilir. Çocuklarınızla ilgili güzel ve sevindirici haberler alabilir, partnerinizle romantik anlar yaşayabilirsiniz. İletişimde bazen patavatsız bir dil kullanabilir ve dürtüsel davranabilirsiniz. Maddi konularda varlıklarınızı değerlendirme ve gelir tercihlerinizi değiştirme eğilimindesiniz. Ödemelerinizi düzenlemek için adım atabilirsiniz. Hafta sonuna doğru içsel bir huzursuzluk hissi yaşayabilirsiniz, içsel bir dönüşüme hazırlıklı olmalısınız. Sezgileriniz ve rüyalarınız etkileyici olabilir. İlişkinizi daha ciddi bir noktaya taşımak için adım atabilir, kendinizi geliştirmek için çeşitli fırsatları değerlendirebilirsiniz. Sanatsal faaliyetler ilginizi çekebilir. Sağlık konusunda ise boyun, boğaz ve tiroit problemlerine karşı dikkatli olmanız önemli. Sevgi dolu bir hafta geçirmeniz dileğiyle.

@astrologmervekala


Sevgili Oğlaklar ve yükselen Oğlaklar;

Haftanıza yurt dışı kaynaklı işler, uzaktan gelecek haberler, ticaret konuları, eğitim, varsa mahkeme konuları veya eşinizin ailesi ile ilgili konularla haftanızı başlatıyorsunuz. Ani güzel gelişmelerin olacağı bir haftadayız güzel haberler, güzel gelişmeler olabilir. Kendinize odaklı olabilir ve başkalarının gözünde ayrı bir güzel ve alımlı görünebilirsiniz aşk hayatımızdan sevdiğiniz kişiyle vakit geçirmek isteyebilirsiniz veya hayatınızda kimse yoksa aşk hayatınızda aynı güzel gelişmeler olabilir. Kariyerinizde de emeğinizin karşılığını aldığınız ve memnun olduğunuz bir hafta olabilir. Salıdan itibaren kariyer ve iş odaklı olabilirsiniz geçmişten gelen konular gündeminizde olabilir, annenizle ilgili veya toplumla ilgili daha önceki bir mevzu tekrar gündemimizde olabilir. Cumadan itibaren 3 gün boyunca arkadaş konuları gündeminizde olabilir arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyebilirsiniz, veya bir organizasyona davet edilebilirsiniz,davetlere katılabilirsiniz. Mutlu haftalar.

@astrologserapdavşan

Sevgili Kova ve yükselen Kovalar;

Haftaya kredi,sigorta,prim miras,nafaka gibi konularla başlıyorsunuz. Finansal açıdan fazla riske girmeden harcamalarınıza dikkat etmenizi öneririm varsa alım satım işlemlerinizi kontrollü şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kredi,sigorta,prim,miras,nafaka konuları gündeminize gelebilir bu konularla alakalı geçmişte yarım bıraktığınız durumlar varsa karşınıza olumsuz şekilde gün yüzüne çıkabilir. Uzak mesafe yolculuklarınızda da bir takım aksaklıklar gecikmeler yaşanabilir, dikkatli olmakta fayda var. Hafta boyunca Venüs ve Jüpiterin olumlu etkileşimi ile evinizle daha çok ilgileneceğinizi gösteriyor, yeni eşyalar alabilir yeni dekorasyon fikirleri ile değişiklikler yapabilirsiniz. Yaşam alanınızda partneriniz ve sevdiklerinizle birlikte romantik ve güzel vakit geçireceğiniz durumlar oluşabilir. Evinizde kalıp meditasyon yapabilir, kendi iç dünyanızı dinleyebilirsiniz. Güzellik adına estetik yaptırabilir, saçlarınızı boyayabilirsiniz. Sağlık açısından rahim,mide,meme rahatsızlıklarına karşı dikkatli olmanızı öneririm. Sevgiler güzel haftalar dilerim..

@astrologzuhalyuksel


Sevgili Balıklar ve yükselen Balıklar ;

Haftaya 7. ev konularından etki ile başlıyorsunuz. İlişkiler, evlilik hayatı, yasal konular, adalet, uzlaşma, rakipleriniz, ortaklıklar konuları gündemlerinize gelebilir. ikili ilişkilerinizde güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Gelecek planları yapmak, umutlarınızı gerçekleştirmek adına sorumluluklar alarak gündemler oluşturabilirsiniz fakat abartılı davranışlar sizlere iyi gelmeyebilir. Geçmişte yaşadığınız bir ilişki gündeminize gelebilirken, kendinizi değersiz hissedip yaralanabilirsiniz. Hafta boyu ani duygusal geçişler yaşayabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla organizasyonlar yapmak, bir araya gelmek sizlere iyi gelecektir. Evde durmak istemeyip seyahat planları yapabilir, ilişkinizi güçlendirmek adına mantıksal kararlar almak isteyebilirsiniz. Kendinizle ilgili planlar yaparken kararsız kalabilir, kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Sağlık olarak mide, bağırsak problemleri, bel böbrek ağrılarına, cinsel sorunlar ve alerjik reaksiyonlara dikkat etmelisiniz. Mutlu haftalar.

Sevgiler...

zekiye @astrolojiidunyam

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Hilal Saraç - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Kocaeli Gündem editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kocaeli Gündem değil haberi geçen ajanstır.Anket Mustafa Gürsel, bu sene sizce ligde ne yapar?
Tüm anketler

Kocaeli haber